Vitamin D3 400iu pro děti

50 vegetariánských kapslí

319  včetně DPH

Není skladem

icon-clean2

100% bez přídatných látek​

icon-vegan2

100%
vegan

icon-magnifood2

Magnifood
komplex

icon-frozen2

Mrazem
sušené

icon-green-child

Green
child

Doplněk stravy pro děti od 4 do 12 let
  • podílí se na tvorbě kostní hmoty a pomáhá udržovat zdravé kosti
  • podporuje zdravou funkci imunitního systému
  • vhodný pro vegany a vegetariány

Popis

Tento doplněk stravy je zdrojem veganského cholekalciferolu a prospěšných živin se synergickým efektem. Společnost Terranova používá výlučně speciální formu vitamínu D, takzvaný vitamín D3, získaný z lišejníků. Tato forma zajišťuje rychlé zlepšení hladiny vitamínu D v organismu.

Magnifood:

Koriandrové listy obsahují vitamíny K a A, které jsou nezbytné pro optimální vstřebávání vitamínu D3 a přirozenou syntézu vitamínu D v těle.

Stabilizované rýžové otruby jsou nejbohatším zdrojem vitamínu E a jeho izomerů, vitamínů skupiny B, minerálů, vlákniny a esenciálních mastných kyselin. Obsahují také více než 100 různých antioxidačních sloučenin, jako je kyselina alfa-lipoová, která obnovuje hladiny vitamínů E a C, koenzym Q10 a enzym – superoxid dismutáza, který je odpovědný za ochranu buněk před oxidačním stresem.

Dýňová semínka jsou bohatým zdrojem tuků, které jsou nezbytné pro vstřebávání vitamínu D.

Řasa spirulina má velmi vysokou nutriční hodnotu díky mimořádně vysokému podílu bílkovin, které tvoří až 70 % jejího celkového objemu. Spirulina je populární nejen pro vysoký obsah kvalitních aminokyselin, ale i pro významný obsah vitamínu E, rostlinných pigmentů s antioxidačním účinkem (chlorofyl, betakaroten), minerálů a vitamínů skupiny B včetně vitamínu B12. Je prokázáno, že spirulina je pro lidský organizmus přínosná a její zastoupení ve stravě má pozitivní vliv na zdraví a zachování celkové pohody.

Složení a dávkování

Jedna vegetariánská kapsle obsahuje: DDD %*
Vitamín D3 (vegan cholekalciferol***) 400IU/ 10µg 200
MAGNIFOOD COMPLEX 325mg
Stabilizované rýžové otruby 200mg
Koriandr list (sušené mrazem) **    50mg
Dýňové semínka    50mg
Spirulina    25mg
Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 75mg
* Doporučená denní dávka dle EU.
** Z kontrolovaného organického zdroje.

Dávkování: 1 kapsle denně s jídlem, možno kapsli otevřít a obsah vysypat do jogurtu nebo smoothie.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření.

Filosofie Terranova

Magnifood komplex – pocta přírodě

Magnifood komplex vyrábíme z lyofilizovaných (mrazem sušených), zcela organických a v přirozeném prostředí rostoucích rostlin. Je to unikátní inovace a do našich výrobků ho přidáváme místo škodlivýchpřídatných látek. Při vývoji jednotlivých doplňků stravy věnujemezvláštní pozornost nutri-kinetickým a bioaktivním vlastnostem fytochemikálií.

Abychom dosáhli co nejlepšího fyziologického účinku, musí být každá stopová živina účinně absorbována, distribuována, metabolizována a využita. Dobře víme, že žádná stopová živina (mikroživina) nemůže fungovat samostatně, izolovaně. Naopak, musí být součástí mnoha interakcí s enzymy a dalšími živinami.

Efektivitu výživových doplňků omezují různé faktory, jakými jsou genetika, strava, životní styl, pohlaví, věk a stres. Ovšem po požití stopové živiny společně s Magnifood komplexem je účinnost velmi vysoká. Vzájemná synergie mikroživin a ingrediencí obsažených v Magnifood komplexu totiž zvyšuje biologickou a klinickou účinnost našich doplňků stravy.

Green Child

Nová řada doplňků stravy pro děti Green Child od společnosti Terranova je určena pro děti ve věku od 4 do 12 let. Produkty jsme vyvinuli ve snaze vytvořit co možná nejbezpečnější, nejčistší, nejvyváženější a hluboce vyživující doplňky stravy pro děti, které vycházejí z vědeckých poznatků a respektují holistické zásady společnosti Terranova. Neobsahují žádné přídatné látky a patří tedy k těm nejlepším na trhu.

Když víte o možných zdravotních problémech a rizicích spojených s konzumací potravin, které obsahují nejrůznější přísady, je pravděpodobné, že se jim vyhnete. Pečlivý výběr potravin i doplňků stravy je zkrátka zásadní. A pokud jde o děti, je správný výběr obzvlášť důležitý.