Vitamin D3 2,000iu komplex

50 vegetariánských kapslí

419  včetně DPH

Skladem

icon-clean2

100% bez přídatných látek​

icon-vegan2

100%
vegan

icon-magnifood2

Magnifood
komplex

icon-frozen2

Mrazem
sušené

icon-green-child

Green
child

Doplněk stravy pro dospělé
  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • přispívá k udržení zdravých kostí a zubů
  • přispívá k udržení normální činnosti svalů
  • přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu
  • vhodný pro vegany a vegetariány

Popis

V minulosti byly doplňky stravy s vitamínem D doporučovány pouze pro malé děti. Moderní vědecké studie však spojují nedostatek tohoto vitamínu u dospělých s poruchami imunitního systému a vznikem chronických nemocí.

Společnost Terranova využívá výhradně speciální formu vitamínu D, takzvaný vitamín D3, získaný z lišejníků. Přeměna vitamínu D3 na aktivní formu je velmi rychlá. Hladina vitamínu D v organismu se tak při používání tohoto výrobku rychle zvyšuje.

Magnifood

Listy koriandru obsahují vitamíny K a A, které jsou nezbytné pro optimální vstřebávání vitamínu D a jeho přirozenou syntézu v těle.

Stabilizované rýžové otruby jsou součástí téměř každého Magnifood komplexu a obsahují mimořádně velké množství mikroživin. Jedná se o jednu z nejvýživnějších potravin na naší planetě. Rýžové otruby obsahují bílkoviny, komplexní uhlohydráty, hořčík, vitamin E a jeho izomery, vitamíny skupiny B, vlákninu a esenciální mastné kyseliny. Kromě toho obsahují více než 100 různých antioxidačních sloučenin, jako je kyselina alfa-lipoová, která pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály a obnovuje hladiny vitamínů E a C. Rýžové otruby dále obsahují koenzym Q10 a enzym – superoxid dismutáza, který je odpovědný za ochranu buněk před oxidačním stresem. Díky speciálnímu způsobu stabilizace je obsah všech potřebných živin v rýžových otrubách maximálně zachován.

Složení a dávkování

Jedna vegetariánská kapsle obsahuje: DDD %*
Vitamín D3 (vegan cholekalciferol***) 2,000IU/ 50µg 1000
MAGNIFOOD COMPLEX 600mg
Stabilizované rýžové otruby 300mg
Shitake houby (sušené mrazem)**   75mg
Koriandr list (sušené mrazem) **   75mg
Spirulina   75mg
Dýňové semínka   75mg
Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza)  118mg
* Doporučená denní dávka dle EU.
** Z kontrolovaného organického zdroje.*** získaný z lišejníku

Dávkování: 1 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření.

Filosofie Terranova

Magnifood komplex – pocta přírodě

Magnifood komplex vyrábíme z lyofilizovaných (mrazem sušených), zcela organických a v přirozeném prostředí rostoucích rostlin. Je to unikátní inovace a do našich výrobků ho přidáváme místo škodlivýchpřídatných látek. Při vývoji jednotlivých doplňků stravy věnujemezvláštní pozornost nutri-kinetickým a bioaktivním vlastnostem fytochemikálií.

Abychom dosáhli co nejlepšího fyziologického účinku, musí být každá stopová živina účinně absorbována, distribuována, metabolizována a využita. Dobře víme, že žádná stopová živina (mikroživina) nemůže fungovat samostatně, izolovaně. Naopak, musí být součástí mnoha interakcí s enzymy a dalšími živinami.

Efektivitu výživových doplňků omezují různé faktory, jakými jsou genetika, strava, životní styl, pohlaví, věk a stres. Ovšem po požití stopové živiny společně s Magnifood komplexem je účinnost velmi vysoká. Vzájemná synergie mikroživin a ingrediencí obsažených v Magnifood komplexu totiž zvyšuje biologickou a klinickou účinnost našich doplňků stravy.