Vitamin C 250mg komplex

50 vegetariánských kapslí

369  včetně DPH

Skladem

icon-clean2

100% bez přídatných látek​

icon-vegan2

100%
vegan

icon-magnifood2

Magnifood
komplex

icon-frozen2

Mrazem
sušené

icon-green-child

Green
child

Doplněk stravy pro dospělé
  • antioxidant
  • posiluje imunitu
  • vhodný pro starší osoby a kuřáky
  • důležitý pro syntézu kolagenu
  • nedráždí žaludek

Popis

Na rozdíl od organismů ostatních savců si ten lidský nedokáže sám vyrobit vitamín C. Tento doplněk stravy obsahuje hořčík, draslík, askorbát vápenatý a rostlinné produkty bohaté na vitamín C.

Magnifood

Šípky jsou jedním z nejbohatších přírodních zdrojů vitamínu C. Obsahují až stokrát více vitamínu C než pomeranč.

Třešně acerola, bobule acai1plody/listy2 rakytníku jsou významným zdrojem vitamínu C, navíc dodávají tělu širokou škálu ve vodě rozpustných antioxidantů, které chrání vitamín C před oxidací. Bobule acai rovněž obsahují vitamín E1, 2, který obnovuje hladiny oxidovaného vitamínů C v těle.

Stabilizované rýžové otruby jsou součástí téměř každého Magnifood komplexu a obsahují mimořádně velké množství mikroživin. Jedná se o jednu z nejvýživnějších potravin na naší planetě. Rýžové otruby obsahují bílkoviny, komplexní uhlohydráty, hořčík, vitamin E a jeho izomery, vitamíny skupiny B, vlákninu a esenciální mastné kyseliny. Kromě toho obsahují více než 100 různých antioxidačních sloučenin, jako je kyselina alfa-lipoová, která pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály a obnovuje hladiny vitamínů E a C. Rýžové otruby dále obsahují koenzym Q10 a enzym – superoxid dismutáza, který je odpovědný za ochranu buněk před oxidačním stresem. Díky speciálnímu způsobu stabilizace je obsah všech potřebných živin v rýžových otrubách maximálně zachován.

Složení a dávkování

Jedna vegetariánská kapsle obsahuje: DDD %*
Vitamín C (Ca, Mg, K askorbát) 250mg 313
Typická analýza:
Askorbát vápníku 140 mg
Vitamin C 115mg, Vápník 10mg
Askorbát hořčíku 112 mg
Vitamín C 92mg, Hořčík 8mg
Askorbát draslíku 55 mg
Vitamín C 43mg, Draslík 8mg
MAGNIFOOD COMPLEX 275 mg
Stabilizované rýžové otruby 1OO mg
Rakytník plod a list (sušené mrazem)    50 mg
Acai Berry (sušená mrazem)    50 mg
Třešně acerola    50 mg
Šípek    25 mg
Modřín arabinogalaktan    5,5 mg
Kyselina alfa-lipoová    0,5 mg
Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza)  118 mg
* Doporučená denní dávka dle EU.
** Z kontrolovaného organického zdroje.

Dávkování: 1 nebo 2 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření.

Filosofie Terranova

Magnifood komplex – pocta přírodě

Magnifood komplex vyrábíme z lyofilizovaných (mrazem sušených), zcela organických a v přirozeném prostředí rostoucích rostlin. Je to unikátní inovace a do našich výrobků ho přidáváme místo škodlivýchpřídatných látek. Při vývoji jednotlivých doplňků stravy věnujemezvláštní pozornost nutri-kinetickým a bioaktivním vlastnostem fytochemikálií.

Abychom dosáhli co nejlepšího fyziologického účinku, musí být každá stopová živina účinně absorbována, distribuována, metabolizována a využita. Dobře víme, že žádná stopová živina (mikroživina) nemůže fungovat samostatně, izolovaně. Naopak, musí být součástí mnoha interakcí s enzymy a dalšími živinami.

Efektivitu výživových doplňků omezují různé faktory, jakými jsou genetika, strava, životní styl, pohlaví, věk a stres. Ovšem po požití stopové živiny společně s Magnifood komplexem je účinnost velmi vysoká. Vzájemná synergie mikroživin a ingrediencí obsažených v Magnifood komplexu totiž zvyšuje biologickou a klinickou účinnost našich doplňků stravy.