Synergie pro prostatu – kopřiva kořen, lykopen a zinek komplex

50 vegetariánských kapslí

519  včetně DPH

Skladem

icon-clean2

100% bez přídatných látek​

icon-vegan2

100%
vegan

icon-magnifood2

Magnifood
komplex

icon-frozen2

Mrazem
sušené

icon-green-child

Green
child

Doplněk stravy pro dospělé

Terranova Nettle Root Lycopene & Zinc Complex je specifická, na vědeckých výzkumech založená, směs živin a rostlin určená zejména pro muže díky svým přínosům pro zdraví prostaty a ledvin. Obsažený kořen kopřivy je dlouhodobě doporučován jako účinná podpora pro prostatu a zdraví ledvin, navíc pomáhá pomoci cítit se celkově aktivněji a energičtěji. Výzkumy ukázaly, že i zinek hraje důležitou roli v udržování zdravé prostaty, přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a má blahodárný vliv na mužskou plodnost. Lykopen působí příznivě při onemocnění prostaty a posiluje autoimunitní funkce organizmu. Má silné antioxidační účinky a poskytuje tak ochranu před volnými radikály.

Složení a dávkování

Dvě vegetariánské kapsle obsahují: DDD %*
Lykopen (výtažek z rajčat) 15mg
Zinek (bisglycinát) 10mg
Modřín západoamerický 2.75mg
Selen (selenometionin) 50μg
MAGNIFOOD KOMPLEX 900mg
Kopřiva kořen (sušené mrazem)** 250mg
Zelený oves semeno (sušené mrazem)** 200mg
Dýňové semínko 100mg
Opuncie mexická [Opuntia ficus-indica (L.) Mill] 100mg
Stabilizované rýžové otruby 100mg
Petržel list (sušené mrazem)** 50mg
Kukuřice setá 25mg
Acai Berry (sušené mrazem)** 25mg
Potočnice lékařská (sušené mrazem) 25mg
Rakytník řešetlákový bobule/list (sušené mrazem) 25mg
Vegetariánská kapsle 236mg
* Doporučená denní dávka dle EU.
** Z kontrolovaného organického zdroje.

Dávkování: 1 až 2 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření.

Filosofie Terranova

Magnifood komplex – pocta přírodě

Magnifood komplex vyrábíme z lyofilizovaných (mrazem sušených), zcela organických a v přirozeném prostředí rostoucích rostlin. Je to unikátní inovace a do našich výrobků ho přidáváme místo škodlivýchpřídatných látek. Při vývoji jednotlivých doplňků stravy věnujemezvláštní pozornost nutri-kinetickým a bioaktivním vlastnostem fytochemikálií.

Abychom dosáhli co nejlepšího fyziologického účinku, musí být každá stopová živina účinně absorbována, distribuována, metabolizována a využita. Dobře víme, že žádná stopová živina (mikroživina) nemůže fungovat samostatně, izolovaně. Naopak, musí být součástí mnoha interakcí s enzymy a dalšími živinami.

Efektivitu výživových doplňků omezují různé faktory, jakými jsou genetika, strava, životní styl, pohlaví, věk a stres. Ovšem po požití stopové živiny společně s Magnifood komplexem je účinnost velmi vysoká. Vzájemná synergie mikroživin a ingrediencí obsažených v Magnifood komplexu totiž zvyšuje biologickou a klinickou účinnost našich doplňků stravy.