Synergie pro imunitu – kozinec blanity, černý bez a česnek komplex

50 vegetariánských kapslí

389  včetně DPH

Skladem

icon-clean2

100% bez přídatných látek​

icon-vegan2

100%
vegan

icon-magnifood2

Magnifood
komplex

icon-frozen2

Mrazem
sušené

icon-green-child

Green
child

Doplněk stravy pro dospělé

Terranova Astragulus, Elderberry & Garlic je navržen tak, aby pomáhal zvyšovat imunitu a chránil nás před infekcí. Vhodný je tedy zejména jako prevence nachlazení. Veganské kapsle obsahují kozinec blanitý, černý bez, česnek, listu olivovníku, mahónii cesmínolistou, medicinální houbu maitake, stabilizované rýžové otruby a kajenský pepř. Česnek je nabitý antioxidanty podporujícími zdraví a má antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, je prospěšný pro posílení imunitního systému. Kořen kozince blanitého má antioxidační a antibakteriální vlastnosti.

Značka: SKU TN1773 Categories , ,

Složení a dávkování

Dvě vegetariánské kapsle obsahují: DDD %*
MAGNIFOOD KOMPLEX 825mg
Kozinec blanitý kořen 350mg
Černý bez (sušené mrazem) 150mg
Česnek (sušené mrazem) 125mg
List olivovníku (sušené mrazem) 75mg
Mahónie cesmínolistá – Berberis Aquifolium (sušené mrazem) 50mg
Černý bez, květ (sušené mrazem) 25mg
Maitake, podhoubí (sušené mrazem) 25mg
Stabilizované rýžové otruby 15mg
Kajenský pepř (sušené mrazem) 10mg
Modřín arabinogalaktan 225mg
Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 236mg
* Doporučená denní dávka dle EU.
** Z kontrolovaného organického zdroje.

Dávkování: 1 až 2 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření.

Filosofie Terranova

Magnifood komplex – pocta přírodě

Magnifood komplex vyrábíme z lyofilizovaných (mrazem sušených), zcela organických a v přirozeném prostředí rostoucích rostlin. Je to unikátní inovace a do našich výrobků ho přidáváme místo škodlivýchpřídatných látek. Při vývoji jednotlivých doplňků stravy věnujemezvláštní pozornost nutri-kinetickým a bioaktivním vlastnostem fytochemikálií.

Abychom dosáhli co nejlepšího fyziologického účinku, musí být každá stopová živina účinně absorbována, distribuována, metabolizována a využita. Dobře víme, že žádná stopová živina (mikroživina) nemůže fungovat samostatně, izolovaně. Naopak, musí být součástí mnoha interakcí s enzymy a dalšími živinami.

Efektivitu výživových doplňků omezují různé faktory, jakými jsou genetika, strava, životní styl, pohlaví, věk a stres. Ovšem po požití stopové živiny společně s Magnifood komplexem je účinnost velmi vysoká. Vzájemná synergie mikroživin a ingrediencí obsažených v Magnifood komplexu totiž zvyšuje biologickou a klinickou účinnost našich doplňků stravy.