Přírodní betakaroten komplex

50 vegetariánských kapslí

499  včetně DPH

Skladem

icon-clean2

100% bez přídatných látek​

icon-vegan2

100%
vegan

icon-magnifood2

Magnifood
komplex

icon-frozen2

Mrazem
sušené

icon-green-child

Green
child

Doplněk stravy pro dospělé
  • Beta karoten je přirozeným zdrojem vitaminu A.
  • Udržuje normální stav pokožky a pečuje oni, pomáhá získat a udržet krásnou barvu pokožky po pobytu na slunci.
  • Příznivě působí na udržení zdravého zraku a podporuje imunitní systém.
  • Vhodné pro vegany a vegetariány.
Značka: SKU TN0165 Category

Popis

Betakaroten v lidském těle funguje jako antioxidant, pomáhá udržovat zdravé sliznice a kůži. Betakaroten, jako všechny antioxidanty, pomáhá neutralizovat volné radikály, zpomaluje stárnutí pokožky a přispívá ke zdravé a pružné pokožce. Ačkoli betakaroten není náhradou za opalovací krémy, pravidelné užívání může chránit pokožku před škodlivými účinky UV záření a spálení sluncem. Může pomoci lepšímu opálení.

Magnifood

Přírodní betakarotenoidy byly izolovány z řas Dunaliella, které jsou vynikajícím zdrojem karotenoidů, a pro synergický efekt v Magnifoodu byly přidány další přírodní karotenoidy: zeaxanthin, betakaroten a alfakaroten (izolovaný z rakytníku), chlorofyl (izolovaný ze spiruliny), fykocyanin (izolovaný ze spiruliny). Přípravek je obohacen o vynikající antioxidační kyselinu alfalipoovou. Epidemiologické studie ukázaly, že konzumace betakarotenu, izolovaného z rostlin nebo řas, nezvyšuje riziko vzniku rakoviny při požití ve formě doplňku stravy ve výši 5 až 10 mg denně nebo při celkovém příjmu beta-karotenu v potravě pod 15 mg denně.

Složení a dávkování

Jedna vegetariánská kapsle obsahuje: DDD %*
Přirodní betakaroten (Dunaliella salina) 7 mg
Modřín západoamerický 5,5 mg
Kyselina alfa-lipoová 0,5 mg
Magnifood komplex 325 mg
Kapusta kadeřavá **/*** 150 mg
Spirulina *** 75 mg
Rakytník plod/list *** 50 mg
Potočnice lékařská **/*** 50 mg
Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 118 mg
* Doporučená denní dávka dle EU.
** Sušené mrazem.
*** Bio kvalita.

Dávkování: 1 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření.

Filosofie Terranova

Magnifood komplex – pocta přírodě

Magnifood komplex vyrábíme z lyofilizovaných (mrazem sušených), zcela organických a v přirozeném prostředí rostoucích rostlin. Je to unikátní inovace a do našich výrobků ho přidáváme místo škodlivýchpřídatných látek. Při vývoji jednotlivých doplňků stravy věnujemezvláštní pozornost nutri-kinetickým a bioaktivním vlastnostem fytochemikálií.

Abychom dosáhli co nejlepšího fyziologického účinku, musí být každá stopová živina účinně absorbována, distribuována, metabolizována a využita. Dobře víme, že žádná stopová živina (mikroživina) nemůže fungovat samostatně, izolovaně. Naopak, musí být součástí mnoha interakcí s enzymy a dalšími živinami.

Efektivitu výživových doplňků omezují různé faktory, jakými jsou genetika, strava, životní styl, pohlaví, věk a stres. Ovšem po požití stopové živiny společně s Magnifood komplexem je účinnost velmi vysoká. Vzájemná synergie mikroživin a ingrediencí obsažených v Magnifood komplexu totiž zvyšuje biologickou a klinickou účinnost našich doplňků stravy.