Kurkuma 350mg

50 vegetariánských kapslí

519  včetně DPH

Skladem

icon-clean2

100% bez přídatných látek​

icon-vegan2

100%
vegan

icon-magnifood2

Magnifood
komplex

icon-frozen2

Mrazem
sušené

icon-green-child

Green
child

Doplněk stravy pro dospělé
  • má protizánětlivé vlastnosti
  • je silný antioxidant
  • chrání játra
  • posiluje imunitní systém

Popis

V sanskrtu existuje pro kurkumu několik názvů, mimo jiné „zlatá bohyně“. V jižní Asii je kurkuma používána již mnoho století jako žluté barvivo na potraviny i textil, jako kosmetický přípravek či základní součást koření v indické kuchyni. V ajurvédské medicíně se kurkuma používá jako lék bez vedlejších účinků na jakékoli onemocnění. Kurkumin je barvivo v čisté formě vyráběné extrakcí z oddenků této rostliny, má protizánětlivé, protinádorové, antibakteriální, antioxidační a imunomodulační vlastnosti.

Složení a dávkování

Jedna vegetariánská kapsle obsahuje: DDD %*
Kurkuma kořen** (sušený  mrazem) 350 mg
Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza). 95 mg
* Doporučená denní dávka dle EU.
** Z kontrolovaného organického zdroje.

Dávkování: 1–3 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření.

Filosofie Terranova

Magnifood komplex – pocta přírodě

Magnifood komplex vyrábíme z lyofilizovaných (mrazem sušených), zcela organických a v přirozeném prostředí rostoucích rostlin. Je to unikátní inovace a do našich výrobků ho přidáváme místo škodlivýchpřídatných látek. Při vývoji jednotlivých doplňků stravy věnujemezvláštní pozornost nutri-kinetickým a bioaktivním vlastnostem fytochemikálií.

Abychom dosáhli co nejlepšího fyziologického účinku, musí být každá stopová živina účinně absorbována, distribuována, metabolizována a využita. Dobře víme, že žádná stopová živina (mikroživina) nemůže fungovat samostatně, izolovaně. Naopak, musí být součástí mnoha interakcí s enzymy a dalšími živinami.

Efektivitu výživových doplňků omezují různé faktory, jakými jsou genetika, strava, životní styl, pohlaví, věk a stres. Ovšem po požití stopové živiny společně s Magnifood komplexem je účinnost velmi vysoká. Vzájemná synergie mikroživin a ingrediencí obsažených v Magnifood komplexu totiž zvyšuje biologickou a klinickou účinnost našich doplňků stravy.