Kordyceps, rhodiola a ženšen komplex

50 vegetariánských kapslí

939  včetně DPH

Skladem

icon-clean2

100% bez přídatných látek​

icon-vegan2

100%
vegan

icon-magnifood2

Magnifood
komplex

icon-frozen2

Mrazem
sušené

icon-green-child

Green
child

Doplněk stravy pro dospělé

Terranova Cordyceps Rhodiola & Ginseng Complex je směs, kterou velmi rychle pocítíte na přílivu energie. Každá kapsle obsahuje kordyceps, rhodiolu, americký ženšen, zázvor, zelený oves a chilli papričku. Naši zákazníci popisují přínosy ve formě zvýšení energie, zrychlení metabolismu Směs může mít přínos pro vaši energetickou hladinu a zlepšení trávení.

Složení a dávkování

Jedna vegetariánská kapsle obsahuje: DDD %*
PHYTOFRESH COMPLEX 625mg
Kordyceps mycelia [Cordyceps Sinesis] (sušené mrazem)** 250mg
Rhodiola [Rhodiola rosea],
mrazem sušený vodný extrakt kořene [3% rozavin/1% salidrozid]
150mg
Americký ženšen [Panax quinquefolius] (sušené mrazem) 150mg
Zázvor oddenek/kořen [Zingiber officinale] (sušené mrazem)** 45mg
Oves zelené semeno [Avena sativa] (sušené mrazem)** 25mg
Chilli paprička [Capsicum annuum] (sušené mrazem)** 5mg
* Doporučená denní dávka dle EU.
** Z kontrolovaného organického zdroje.

Dávkování: 2 až 4 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření.

Filosofie Terranova

Magnifood komplex – pocta přírodě

Magnifood komplex vyrábíme z lyofilizovaných (mrazem sušených), zcela organických a v přirozeném prostředí rostoucích rostlin. Je to unikátní inovace a do našich výrobků ho přidáváme místo škodlivýchpřídatných látek. Při vývoji jednotlivých doplňků stravy věnujemezvláštní pozornost nutri-kinetickým a bioaktivním vlastnostem fytochemikálií.

Abychom dosáhli co nejlepšího fyziologického účinku, musí být každá stopová živina účinně absorbována, distribuována, metabolizována a využita. Dobře víme, že žádná stopová živina (mikroživina) nemůže fungovat samostatně, izolovaně. Naopak, musí být součástí mnoha interakcí s enzymy a dalšími živinami.

Efektivitu výživových doplňků omezují různé faktory, jakými jsou genetika, strava, životní styl, pohlaví, věk a stres. Ovšem po požití stopové živiny společně s Magnifood komplexem je účinnost velmi vysoká. Vzájemná synergie mikroživin a ingrediencí obsažených v Magnifood komplexu totiž zvyšuje biologickou a klinickou účinnost našich doplňků stravy.