Hořčík 150g

150 g

849  včetně DPH

Skladem

icon-clean2

100% bez přídatných látek​

icon-vegan2

100%
vegan

icon-magnifood2

Magnifood
komplex

icon-frozen2

Mrazem
sušené

icon-green-child

Green
child

Doplněk stravy pro dospělé

Terranova Smooth Mag Complex Powder je směs vysoce vstřebatelných forem hořčíku – bisglycinátu a citrátu hořečnatého. Směs je obohacena o mrazem sušené synergické živiny, konkrétně o zelený ječmen a montmorency višeň s vysokým obsahem přírodního melatoninu, pro zvýšení účinku. Hořčík pomáhá snižovat únavu, přispívá k normálnímu fungování nervového systému, přispívá také k normálním funkcím svalů a k normální syntéze bílkovin. Doporučujeme užívat před spaním pro klidný a vydatný spánek.

Složení a dávkování

Jedna odměrka obsahuje: DDD %*
Hořčík (50% bisglycinát, 50% citrát) 200mg 53
Inositol 50mg
FOS (fruktooligosacharidy) 50mg
P 5-P (pyridoxal 5-fosfát) 1mg 71
MAGNIFOOD COMPLEX 3730mg
Stabilizované rýžové otruby rozpustné 3180mg
Zelená ječná semena [A. sativa] (sušené mrazem) 350mg
Montmorency višeň (sušené mrazem) 200mg
* Doporučená denní dávka dle EU.
** Z kontrolovaného organického zdroje.

Dávkování: dospělí užívají 1 odměrku (přibližně 5g) 1 až 2 krát denně, rozmíchejte ve vodě, džusu nebo smoothie. Balení obsahuje zhruba 30 dávek.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření.

Filosofie Terranova

Magnifood komplex – pocta přírodě

Magnifood komplex vyrábíme z lyofilizovaných (mrazem sušených), zcela organických a v přirozeném prostředí rostoucích rostlin. Je to unikátní inovace a do našich výrobků ho přidáváme místo škodlivýchpřídatných látek. Při vývoji jednotlivých doplňků stravy věnujemezvláštní pozornost nutri-kinetickým a bioaktivním vlastnostem fytochemikálií.

Abychom dosáhli co nejlepšího fyziologického účinku, musí být každá stopová živina účinně absorbována, distribuována, metabolizována a využita. Dobře víme, že žádná stopová živina (mikroživina) nemůže fungovat samostatně, izolovaně. Naopak, musí být součástí mnoha interakcí s enzymy a dalšími živinami.

Efektivitu výživových doplňků omezují různé faktory, jakými jsou genetika, strava, životní styl, pohlaví, věk a stres. Ovšem po požití stopové živiny společně s Magnifood komplexem je účinnost velmi vysoká. Vzájemná synergie mikroživin a ingrediencí obsažených v Magnifood komplexu totiž zvyšuje biologickou a klinickou účinnost našich doplňků stravy.