CoQ10 30mg komplex

50 vegetariánských kapslí

469  včetně DPH

Skladem

icon-clean2

100% bez přídatných látek​

icon-vegan2

100%
vegan

icon-magnifood2

Magnifood
komplex

icon-frozen2

Mrazem
sušené

icon-green-child

Green
child

Doplněk stravy pro dospělé
  • prospěšný pro zdraví srdce, zlepšuje kvalitu života pacientů s kardiovaskulárními problémy
  • prospěšný v období rekonvalescence
  • zabraňuje únavě během období stresu a intenzivního cvičení
  • zvyšuje vytrvalost během období stresu a intenzivního cvičení
  • podporuje fyzickou a duševní výkonnost
  • podporuje tvorbu energie v organismu

Popis

Magnifood

Bobule acaiplody rakytníku obsahují přírodní koenzym Q10, omega-7 mastné kyseliny, antioxidanty, vitamíny E a C a flavonoidy. Při působení všech těchto látek dochází k efektivnímu zvýšení energie a ochraně před oxidačním stresem. Až 40 % suché hmotnosti bobulí je tvořeno mastnými kyselinami, které usnadňují vstřebávání koenzymu Q10.

Listy artyčoku mají prokazatelně pozitivní vliv na průtok žluči játry a aktivitu žlučových kyselin, o kterých je známo, že usnadňují vstřebávání koenzymu Q10.

Stabilizované rýžové otruby jsou nejbohatším zdrojem vitamínu E a jeho izomerů, vitamínů skupiny B, minerálů, vlákniny a esenciálních mastných kyselin. Obsahují také více než 100 různých antioxidačních sloučenin, jako je kyselina alfa-lipoová, která obnovuje hladiny vitamínů E a C, koenzym Q10 a enzym – superoxid dismutáza, který je odpovědný za ochranu buněk před oxidačním stresem.

Složení a dávkování

Jedna vegetariánská kapsle obsahuje: DDD %*
Koenzym Q10 (ubichinon) 30 mg
Magnifood komplex 475 mg
Stabilizované rýžové otruby 350 mg
Acai berry ** (sušená mrazem) 50 mg
Rakytník řešetlákový plod a list** (sušené mrazem) 50 mg
Artyčok list** (sušený mrazem) 25 mg
Modřín arabinogalaktan 5,5 mg
Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 118 mg
* Doporučená denní dávka dle EU.
** Z kontrolovaného organického zdroje.

Dávkování: 1 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření.

Filosofie Terranova

Magnifood komplex – pocta přírodě

Magnifood komplex vyrábíme z lyofilizovaných (mrazem sušených), zcela organických a v přirozeném prostředí rostoucích rostlin. Je to unikátní inovace a do našich výrobků ho přidáváme místo škodlivýchpřídatných látek. Při vývoji jednotlivých doplňků stravy věnujemezvláštní pozornost nutri-kinetickým a bioaktivním vlastnostem fytochemikálií.

Abychom dosáhli co nejlepšího fyziologického účinku, musí být každá stopová živina účinně absorbována, distribuována, metabolizována a využita. Dobře víme, že žádná stopová živina (mikroživina) nemůže fungovat samostatně, izolovaně. Naopak, musí být součástí mnoha interakcí s enzymy a dalšími živinami.

Efektivitu výživových doplňků omezují různé faktory, jakými jsou genetika, strava, životní styl, pohlaví, věk a stres. Ovšem po požití stopové živiny společně s Magnifood komplexem je účinnost velmi vysoká. Vzájemná synergie mikroživin a ingrediencí obsažených v Magnifood komplexu totiž zvyšuje biologickou a klinickou účinnost našich doplňků stravy.