Bio Omega olej 3:6:7:9 250ml

250 ml

599  včetně DPH

Není skladem

icon-clean2

100% bez přídatných látek​

icon-vegan2

100%
vegan

icon-magnifood2

Magnifood
komplex

icon-frozen2

Mrazem
sušené

icon-green-child

Green
child

Doplněk stravy pro dospělé

Terranova Omega 3-6-7-9 je organická směs silných protizánětlivých rostlinných olejů z veganských zdrojů. Tato organická omega směs obsahuje Omega 3 až 6 v poměru 2: 1 a je složená ze směsí lněného, konopného, olivového, brutnákového oleje, oleje z rýžových otrub a rakytníkového oleje.

Složení a dávkování

Jedna vegetariánská kapsle obsahuje: DDD %*
MAGNIFOOD SMĚS OLEJŮ
Lněný olej – bio 65,94%
Konopný olej – bio 20%
Olivový olej – bio 8%
Brutnákový olej – bio 3%
Olej z rýžových otrub – bio 1%
Rakytníkový olej – ovoce – bio 1%
Rakytníkový olej – semínko – bio 1%
Tokoferol – antioxidant 0,06%
* Doporučená denní dávka dle EU.
** Z kontrolovaného organického zdroje.

Dávkování: 1 až 3 5ml čajové lžičky přidat do jídla, smoothie nebo do salátu. Olej nezahřívejte ani nepoužívejte na vaření.

Upozornění: Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.

Filosofie Terranova

Magnifood komplex – pocta přírodě

Magnifood komplex vyrábíme z lyofilizovaných (mrazem sušených), zcela organických a v přirozeném prostředí rostoucích rostlin. Je to unikátní inovace a do našich výrobků ho přidáváme místo škodlivýchpřídatných látek. Při vývoji jednotlivých doplňků stravy věnujemezvláštní pozornost nutri-kinetickým a bioaktivním vlastnostem fytochemikálií.

Abychom dosáhli co nejlepšího fyziologického účinku, musí být každá stopová živina účinně absorbována, distribuována, metabolizována a využita. Dobře víme, že žádná stopová živina (mikroživina) nemůže fungovat samostatně, izolovaně. Naopak, musí být součástí mnoha interakcí s enzymy a dalšími živinami.

Efektivitu výživových doplňků omezují různé faktory, jakými jsou genetika, strava, životní styl, pohlaví, věk a stres. Ovšem po požití stopové živiny společně s Magnifood komplexem je účinnost velmi vysoká. Vzájemná synergie mikroživin a ingrediencí obsažených v Magnifood komplexu totiž zvyšuje biologickou a klinickou účinnost našich doplňků stravy.