Adrenální synergie

50 vegetariánských kapslí

519  včetně DPH

Skladem

icon-clean2

100% bez přídatných látek​

icon-vegan2

100%
vegan

icon-magnifood2

Magnifood
komplex

icon-frozen2

Mrazem
sušené

icon-green-child

Green
child

Doplněk stravy pro dospělé

Terranova Smooth Synergy obsahuje kořen ašwagandy, zelený oves, americký ženšen, kořen rhodioly, stabilizované rýžové otruby, zázvor a kajenský pepř, které jsou významnou podporou pro udržení duševní i fyzické energie. Tento produkt doporučujeme při únavě, vyčerpání, ale také jako prevence úzkostných a stresových stavů, pro podporu metabolismu a nervového systému.

Složení a dávkování

Jedna vegetariánská kapsle obsahuje: DDD %*
Inositol 236mg
Hořčík (oxid, citrát) 100mg 27
P 5-P (pyridoxal 5-fosfát)     2mg 143
Vitamin B12 (methylkobalamin)     50µg 20000
MAGNIFOOD COMPLEX 730mg
Ašvaganda kořen 200mg
Zelený oves zrno (sušené mrazem) 200mg
Americký ženšen (sušené mrazem) 100mg
Rhodiola kořen (sušené mrazem) 100mg
Stabilizované rýžové otruby 100mg
Zázvor kořen (sušené mrazem)   25mg
Kajenský pepř (sušené mrazem)      5mg
Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 118mg
* Doporučená denní dávka dle EU.
** Z kontrolovaného organického zdroje.

Dávkování: 1 až 2 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření.

Filosofie Terranova

Magnifood komplex – pocta přírodě

Magnifood komplex vyrábíme z lyofilizovaných (mrazem sušených), zcela organických a v přirozeném prostředí rostoucích rostlin. Je to unikátní inovace a do našich výrobků ho přidáváme místo škodlivýchpřídatných látek. Při vývoji jednotlivých doplňků stravy věnujemezvláštní pozornost nutri-kinetickým a bioaktivním vlastnostem fytochemikálií.

Abychom dosáhli co nejlepšího fyziologického účinku, musí být každá stopová živina účinně absorbována, distribuována, metabolizována a využita. Dobře víme, že žádná stopová živina (mikroživina) nemůže fungovat samostatně, izolovaně. Naopak, musí být součástí mnoha interakcí s enzymy a dalšími živinami.

Efektivitu výživových doplňků omezují různé faktory, jakými jsou genetika, strava, životní styl, pohlaví, věk a stres. Ovšem po požití stopové živiny společně s Magnifood komplexem je účinnost velmi vysoká. Vzájemná synergie mikroživin a ingrediencí obsažených v Magnifood komplexu totiž zvyšuje biologickou a klinickou účinnost našich doplňků stravy.